Cenmax.com Forum'a Hosgeldiniz  

Geri Dön   Cenmax.com Forum'a Hosgeldiniz > Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkındaki görüşleriniz için.
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara Modları Göster
Eski 26-03-2007, 14:34
Erdem Erdem is offline
Yeni Üye

Tanımlı Toyota Corolla Park Sensörü

2000 Model Toyota Corolla Aracıma ön-arka park sensörü taktırmak istiyorum fakat tereddütteyim. Piyasada neredeyse her arka park sensörü 40 cm kalınca düz alarma geçiyor ve bu da hiç bir işimne yaramaz. Sonuçta aracına alışkın birisi 20cmye kadar göz kararı çok uğraşmadan yanaşabilir. Ve gördüğüm bu park sensörlerinin mesafe hasssasiyeti 10cm yani 10cm de bir ekrandaki mesafeyi giüncelliyor. Cenmaxın ürünleri ise 1cmlık hassasiyete sahip olduğunu ve daha az bir mesafede düz sirene geçiyormuş(40cm den daha az sanırım 20cm de). bu konu hakkında bilgi veririmisiniz. Bir de aracımın görüntüsüne önem verdiğim için park sensörünün ekranını benim için bir problem teşkil ediyor. Fotoğrafını bulabileceğim bir yer var mı? Sitenizde bulamadım.
Eski 26-03-2007, 14:43
Gökhan - ait Avatar
Gökhan Gökhan is offline
Centrum Ltd.

Tanımlı

Merhaba,
Park sensörlerimiz sizinde yazınızda belirttiğiniz gibi 1 er santimlik aralıklarla mesafayi size bildirmektedir.Ön park sensörümüz en son 15 cm , arka park sensörümüz 22 cm'ye kadar sizin rahatlıkla yanaşmanızı sağlamaktadır.Ön-arka bir olan park sensörümüzün model kodu PM-50'dir.Park sensörü modellerimizi [url]www.parkmatik.com[/url] sitemizden inceleyebilirsiniz.
Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

Saygılarımızla...
Centrum Ltd.
Eski 26-03-2007, 14:54
Erdem Erdem is offline
Yeni Üye

Tanımlı

Çok teşekkürler yardımlarınız için daha önce cenmax a sıcak bakmıyordum ama artık cenmaxtan başka bir ürüde düşünmüyorum bunda 3 etken var. Bunları önem sırasına göre sıralıyorum;
1- Aracımın yetkili servislerinde de ürünlerinizin kullanılıyor olması.
2- Verdiğiniz sürekli ve tatmin edici yardımlarınız.
3- Ürünlerinizin teknolojik açıdan gelişmişliliği.
Eski 26-03-2007, 15:05
Gökhan - ait Avatar
Gökhan Gökhan is offline
Centrum Ltd.

Tanımlı

Tekrar merhaba,
Hakkımızda bu tarz olumlu bir düşünceye sahip olduğunuz ve konu ile bu derece alakadar olduğunuz için asıl biz size teşekkür ederiz.Sizin gibi ilgili, araştırmacı müşterilerimizin olması inanın bizleri çok memnun ediyor.
Tekrar teşekkür eder,hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla...
Centrum Ltd.
Eski 26-03-2007, 15:24
Erdem Erdem is offline
Yeni Üye

Tanımlı

Ürünleri inceledim ve GM-50 modeli uygun gibi gözüktü. Arka park sensörleri bildiğim kadarıyla geri vitese takınca devreye giriyor bildiğim kadarıyla. Peki ön park sensörleri neye göre devreye. Bazı araçlarda gözlemlediğim kadarıyla belli bir hızın altına inince ön park sesörleri devreye giriyor. Sistemi böyle kurmak mümkün mü veya varsa kendi devreye girip çıkma sistemi nasıl? Fiyatını ve lcd ekranın ebatlarını öğrenmem mümkün mü?
Eski 26-03-2007, 15:38
Gökhan - ait Avatar
Gökhan Gökhan is offline
Centrum Ltd.

Tanımlı

PM50 model park sensörümüzde arka park sensörleriniz aracınızı geri vitese taktığınızda devreye girmektedir.Ön sensör ise geri vitesten çıkarttıktan sonra 10 sn.devrede kalmaktadır.Ayrıca ön sensörler için özel açma-kapama butonu mevcuttur.İstediğinizde bu buton yardımı ile ön sensörlerinizi devreye alıp çıkarabilirsiniz.Aracın hızına göre devreye girecek olan sensörlerimiz yapım aşamasındadır.Bir kaç ay içerisinde piyasaya sürülecektir.Lcd ekran ölçüleri 8cm'ye 4.5 cm'dir.Firmamızdaki montaj fiyatı şu an işçilik dahil 180$'dır.

Saygılarımızla...
Centrum Ltd.
Eski 06-11-2007, 02:22
otimur otimur is offline
Yeni Üye

Tanımlı Pm-50

Erdem Bey,

PM-50 park sensörünü taktırdınız mı, LCD monitörün takıldığı yer uygun oldu mu, kullanımından memnun musunuz.

Ben de taktırmak istiyorum. Yorumlarınızı almak istiyorum.

Öztürk TİMUR

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş arama yap
Modları Göster